top of page
< Back

Тачки наступу

Фонд Моторизована Січ запускає волонтерський проект "Тачки Наступу" для забезпечення військових України автомобілями типу пікап або кросовер. Метою проекту є надання швидкої та якісної технічної допомоги військовим, які беруть участь у бойових діях на сході України.

У рамках проекту "Тачки Наступу" ми зосереджуємося на задачах підвищеної складності та забезпечуємо військових автомобілями з броньою та великою потужністю для виконання складних завдань. Ми збираємо кошти на придбання та обслуговування цих автомобілів, а також залучаємо волонтерів, які готові допомогти з ремонтом та обслуговуванням техніки на місці.

Ми розуміємо, що військова техніка - це ключовий елемент успішного виконання завдань військових. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити військових найсучаснішою технікою та обладнанням, необхідним для виконання їхніх завдань.

Приєднуйтесь до нашого проекту "Тачки Наступу" та допоможіть забезпечити військових необхідними автомобілями та технікою для боротьби з російською агресією та захисту нашої країни!

Сумми проекту

Запланована ціна від

Запланована ціна до

bottom of page